Küçükbaş Hayvan Yetiştiriciliği
Küçükbaş Hayvan Yetiştiriciliği

Küçükbaş Hayvan Yetiştiriciliği

 

Küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinin ülkemizde önemli bir yeri vardır. Çünkü koyun ve keçiler başka türlerin yararlanamadığı ortamı değerlendirerek et, süt, kıl ve deri gibi ürünlere dönüştürülebilmektedir. Birçok kullanım açısı olduğu için küçükbaş hayvan yetiştiriciliği ülkemizde çok tercih edilmektedir.


Yüksek kaliteli küçükbaş hayvan üretimi kolay bir iş değildir. Hayvanların büyüme aşamalarına, iyi beslenmelerine ve özellikle hayvan refahına saygı duyuyoruz. Çok fazla özveri ile sıkı çalışıyoruz.


Dişilerin sağlıklı ve 5 aylık gebeliğe dayanıklı olduklarından emin olmak küçükbaş hayvancılığında çok önemlidir. Sağlıklı ve güçlü yavruların doğması için dişilerin doğru beslenmesini sağlamak ve son bir ay boyunca bakımını arttırmak önemlidir. Kuzunun sütten kesilmesi sürecini gereğinden fazla uzatmıyoruz. Hayvanın besi aşamalarında beslenmesine, suyuna ve çevresine özen gösteriyoruz. Taşıma koşulları ve kesim hayvan refahının önemli faktörlerindendir.

 

gebze hayvan yetiştiriciliği,gebze küçükbaş hayvan yetiştiriciliği,gebze küçükbaş hayvan,gebze küçükbaş hayvan satışı,gebze küçükbaş alım satım,gebze küçükbaş hayvan alım satım,gebze küçükbaş alımı,gebze küçükbaş satışı,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014